Naše kompletní služby

V penzionu Za Budvarem nabízíme svým návštěvníkům kompletní ubytovací služby v šesti pokojích s celkovou kapacitou 14 lůžek.
Vytvořit rezervace

Penzion Za Budvarem

Snažíme se, abyste se u nás cítili maximálně komfortně a měli po ruce všechno, co po dlouhém dni potřebujete. A pokud si nebudete vědět rady, budete hledat pomoc nebo jen budete potřebovat poradit, kam zajít během volného večera, k dispozici je Vám neustále personál našeho penzionu. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Ceny

Cena pobytu činí 500,- Kč/osoba/noc. Při delším pobytu je možná sleva.

Ubytování v penzionu zahrnuje

1 jednolůžkový pokoj
4 dvoulůžkové pokoje
1 apartmá pro 1-5 osob
Každý pokoj má k dispozici vlastní sociální zařízení, TV se satelitem, mikrovlnnou troubu, lednicí, varnou konvicí a nádobím pro přípravu snídaně a večeře
Po celém penzionu nabízíme rychlé Wi-Fi připojení
V letních měsících je návštěvníkům k dispozici pergola s krbem
Parkování pro návštěvníky penzionu je zdarma

Zkušenosti penzionu

Penzion Za Budvarem v Českých Budějovicích vedeme nepřetržitě už pětadvacet let. Za dobu, která od našich začátků uběhla, nás navštívily stovky hostů – ať už turistů, kteří sem přijíždějí obdivovat krásy Jihočeského kraje, rodin s dětmi, jednotlivců nebo skupin přátel.

Těší nás, že řada z nich se k nám vrací opakovaně, protože oceňuje kombinaci finančně nenáročného, a přitom pohodlného ubytování. Už od počátku se snažíme, abychom pro Vás vytvářeli prostředí, ve kterém se Vám bude skutečně líbit, a penzion a jeho vybavení pravidelně obnovujeme, aby vyhovoval moderním požadavkům. Věříme, že i díky tomu budete s naším ubytováním spokojeni i Vy. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jak si objednat pobyt

Chystáte se do Českých Budějovic a rádi byste sehnali kvalitní ubytování za dobrou cenu? Ať už se na jih Čech chystáte v zimní, nebo letní sezóně, na dovolenou, nebo jen pracovně, nabídneme Vám v penzionu Za Budvarem kvalitní ubytovací služby i všechno vybavení, které budete potřebovat. Dejte nám vědět, kdy byste k nám rádi přijeli, zeptejte se na podrobnosti nebo nám vysvětlete své individuální požadavky! K dispozici jsme Vám neustále na následujících kontaktních spojeních

Mobil

+420 606 474 360

e-mail

rottner@volny.cz

Věříme, že se Vám v našem penzionu bude líbit!