Kontakty

Rádi byste si objednali termín pobytu v našem penzionu nebo se jen potřebujete zeptat na některý detail ohledně našich služeb? Jsme tu neustále pro Vás. Kontaktovat nás kdykoli můžete na následujících spojeních.

Kde nás najdete ?

Penzion Za Budvarem je ideální pro všechny, kdo se do Českých Budějovic vydávají na dovolenou, pracovně nebo jen projíždějí cestou do exotičtějších destinací. Penzion najdete v klidné části města, jež Vám poskytne veškeré soukromí a klid, které budete potřebovat, a zároveň i velmi dobrý přístup do centra, ať už autem, nebo městskou hromadnou dopravou.

Penzion sídlí v městské části České Budějovice 3 v ulici A. Trägera. Najít nás můžete hned naproti místní základní škole a přímo u autobusové zastávky Kněžské dvory – škola. Odtud se na výlet do centra můžete vypravit městskými linkami č. 6 a 18, několikrát za den tu zastavuje i meziměstský autobus směrem do Hluboké nad Vltavou. Využít pak můžete také vlakovou zastávku, která je od nás slabých deset minut cesty. A pokud raději cestujete autem, můžete využít parkování přímo v našem penzionu, které mají naši návštěvníci v ceně ubytování.

Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Penzion Za Budvarem

60066822

Adresa

A. Trägera 289/39A
370 10 České Budějovice 3

Mobil

+420 606 474 360

Email

rottner@volny.cz